Aktualijos2022-11-11

Apie Skolinimąsi Teisininkų Akimis

Aktualius klausimus apie kreditus aptaria "Glimstedt" partneris, advokatas Egidijus Bernotas, teisininkas Karolis Grižas ir Kredito unijos „Neris“ vadovė Kristina Pavliukianec.

Kviečiame žiūrėti laidą Glimstedt komentaras, kurioje išgirsite daug naudingos informacijos apie skolinimosi ypatumus, tendencijas ir rizikas. Aktualu tiek turintiems kreditų, tiek ir planuojantiems skolintis.

Pastarųjų dešimties metų tendencijos rodo, kad lietuviai linkę vis daugiau skolintis, o finansiniais parterniais pasirenka ne tik bankus, bet ir tarpusavio skolinimosi platformas bei kredito unijas. Nors būsto kreditai išlieka dažniausiai paskolos reikalaujantis pirkinys, žmonės drąsiai ir noriai investuoja ir į savo buities bei gyvenimo kokybės pagerinimą. Bet kuriuo atveju visada svarbu atkreipti dėmesį į galimas rizikas, žinoti savo teises bei atsakingai pasiruošti skolinimosi procesui, juk paimant didesnės apimties paskolą, sudaroma ilgalaikė sutartis su kreditavimo įstaiga. Ši ir dar daugiau naudingos bei įdomios informacijos laidoje.

Malonaus žiūrėjimo!

 

 

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.