Aktualijos2021-05-25Galimybė Modernizuoti Gyvenamąjį Namą Su Subsidija

Jeigu galvojate apie paskolą būsto renovacijai, nepraleiskite progos bent jau dalį sumos gauti kaip valstybinę subsidiją.
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Subsidija-Renovacijai-1280x909.jpg

Subsidijos gyvenamųjų namų modernizavimui

Gyvenamojo namo renovacija reikalauja nemažai lėšų, o pasiskolinti galite tik pagal savo gaunamų pajamų dydį, kuris garantuoja, kad galėsite vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Dėl šios priežasties itin patrauklu pasinaudoti subsidijos galimybe, jeigu tik tokia yra. Anksčiau rašėme apie subsidijas jaunoms šeimoms būstui įsigyti, o šiandien pristatome galimybę subsidijuoti gyvenamuosius namus.

LR Aplinkos Projektų Valdymo Agentūra (APVA) praneša, kad nuo 2021 m. gegužės 3 d. iki birželio 1 d. individualių gyvenamųjų namų savininkai kviečiami teikti Projekto registracijos formas kompensacinėms išmokoms už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) atnaujinimą (modernizavimą). Ši finansinė paskata gali siekti iki 14.500 Eur. Iš viso šiam projektui rezervuota net 11 mln.

Parama bus skiriama, jeigu atnaujinus (modernizavus) namą bus pasiekta ne mažesnė nei B namo energinio naudingumo klasė ir sumažintos skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudos ne mažiau kaip 40% lyginant su skaičiuojamosios šiluminės energijos sąnaudomis iki atnaujinimo (modernizavimo).

Nors liko tik savaitė iki paraiškų teikimo termino pabaigos, APVA ragina gyventojus nepraleisti progos pasinaudoti šia galimybe. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Share

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.