Aktualijos2021-03-29Įsigijome Naują Paskolų Portfelį

Kredito Unija „Neris“, kartu su kelioms LCKU (Lietuvos Centrinės Kredito Unijos) narėmis sudarė konsorciumą, ir įsigijo bankrutavusios Kredito unijos „Taupkasė“ paskolų portfelį.
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Reikalavimo-Teisiu-Pirkimas-1280x909.jpg

Įsigyto portfelio, kurį daugiausia sudaro kreditai fiziniams asmenims, bendroji vertė siekia 7,91 mln. Eur. Daugiausia jų buvo suteikti fiziniams asmenims Kauno rajono ir besiribojančiose savivaldybėse.

Tai nebe pirmas mūsų pirkinys, todėl esame patyrę šioje srityje. Su kiekvienu skolininku artimiausiu metu susisieksime asmeniškai ir ieškosime abipusiai geriausių sprendimų: peržiūrėsime individualias kredito grąžinimo sąlygas, kurios, atsižvelgus į asmens kredito istoriją ir finansines galimybes grąžinti kreditą, galės būti koreguojamos. Buvusius “Taupkasės” skolinkus registruotu laišku informuosime apie pasikeitusį kreditorių. Asmenys, kurių gyvenamosios vietos adresas ar kita kontaktinė informacija nuo kredito suteikimo dienos pasikeitė, dėl platesnės informacijos suteikimo jau gali kreiptis į mus patys:

Miglė Meškauskaitė
Administratorė / asistentė
Tel. (8 5) 279 7167
El. p. m.meskauskaite@neriesunija.lt

Share

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.