Finansinės Aktualijos
Ir Patarimai

Aktuali, įdomi ir naudinga informacija apie indėlius, paskolas, visas mūsų teikiamas paslaugas ir organizuojamas akcijas. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Pirmoji Tvarumo Ataskaita

Įvertinome savo veiklos poveikį aplinkai, klimato pokyčiams, žmogaus teisėms ir gerovei tam, kad nustatytume trūkumus ir parinktume veiksmus, kurių reikia imtis norint dirbti tvariai.

Dalintis
Unijos darbo laikas švenčių ir NATO viršūnių susitikimo metu

Gerbiami unijos nariai ir klientai, Rytoj, liepos 6d. švenčiame Lietuvos Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną, tad šiandien dirbame 1 valanda trumpiau. Liepos 11-13d. vyks NATO viršūnių susitikimas Vilniuje. Unija dirbs įprastu laiku, bet atkreipkite, dėmesį, kad laikinai bus pakeista eismo ir parkavimo tvarka. Jogailos g. numatomi trumpalaikiai eismo ribojimai. Kai kurie...

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.