Finansinės Aktualijos
Ir Patarimai

Aktuali, įdomi ir naudinga informacija apie indėlius, paskolas, visas mūsų teikiamas paslaugas ir organizuojamas akcijas. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Kaledine-Akcija.jpg

Jau antrus metus Kredito Unija "Neris" prisideda prie gražios ir prasmingos Klaipėdos muzikinio teatro organizuojamos akcijos "Kalėdos ne tik sau".

https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Indeliu-draudimas.jpg

Gerbiami indėlininkai, Vadovaujantis VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ tarybos nutarimu, informuojame kredito unijos „Neris“ indėlininkus apie indėlių draudimą. Su dokumentais „Informacija indėlininkui“ ir „Atvejai, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai“, galite susipažinti kredito unijoje „Neris“ arba https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Informacija-indelininkui-2021.pdf Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami...

https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Balturka-Renginys.png

Kredito Unija “Neris” su džiaugsmu antrą kartą remia unikalų kultūrinį renginį  “Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu”. Šis renginys yra “Poezijos pavasario”, šiemet vykstančio birželio 27 – liepos 11 dienomis, dalis. Renginio metu įvairių tautybių žmonės, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių, skaitys poeziją lietuviškai ir atliks lietuviškas dainas. Šių poezijos skaitymų organizatorius, Balturka kultūros akademijos...

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.