Finansinės Aktualijos
Ir Patarimai

Aktuali, įdomi ir naudinga informacija apie indėlius, paskolas, visas mūsų teikiamas paslaugas ir organizuojamas akcijas. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Naujas-Valdybos-Narys-Lukas-Bernotas.jpg

2021 m. kovo 30 d. įvyko pakartotinis eilinis visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo išrinktas naujas valdybos narys – juo tapo Lukas Bernotas. Šiuo metu Lukas dirba Vilniuje veikiančioje įmonėje Kevin EU vyresniuoju verslo vystymo specialistu. Be to, Lukas turi finansų analitiko patirties ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje bei Dubajuje. Čia jis dirbo Rothschild...

https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Lietuvos-Bankas.jpg

Lietuvos Bankas paskelbė, kad kredito unijos pamažu tampa konkurencinga skolinimosi alternatyva, ypač verslui regionuose ir privatiems asmenims, gaunantiems nestabilias pajamas. Tai reiškia, kad vartotojų pasitikėjimas kredito unijomis pastebimai auga.

https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Socialinis-Verslas.jpg

Aktuali naujiena tiems, kas nori kurti arba vystyti socialinį verslą, nes dabar tai padaryti bus lengviau. Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ paskelbė apie startuojančią socialinio verslo platformą:

https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Pinigu-Istorija.jpg

Pinigai visada buvo reikalingi ne tik kaip atsiskaitymo priemonė už įsigytus daiktus ar paslaugas, bet ir kaip vertę apibrėžiantis standartas ar turto kaupimo būdas.

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.