Finansinės Aktualijos
Ir Patarimai

Aktuali, įdomi ir naudinga informacija apie indėlius, paskolas, visas mūsų teikiamas paslaugas ir organizuojamas akcijas. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Naujas Bankomatų Tinklas Jūsų Patogumui

Šalies komerciniai bankai ir kredito unijos bei jiems atstovaujanti Lietuvos bankų asociacija (LBA) aktyviai įgyvendina su Lietuvos banku pasirašytą memorandumą dėl grynųjų pinigų prieinamumo didinimo. Šimte Lietuvos vietovių, kuriose iki šiol nebuvo bankomatų, pradedami įrengti ženklu BANKOMATAS.LT bei projektą įgyvendinančių finansų įstaigų logotipais pažymėti bankomatai.

Dėl Bankinių Pervedimų Šventiniu Laikotarpiu

Gerbiami Kredito unijos “Neris” nariai ir klientai, Nuoširdžiai sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis! Lai su pavasariu į Jūsų namus ateina šiluma ir džiaugsmas. Taip pat informuojame, kad nuo 2022 m. balandžio 15 d. (Didysis penktadienis) iki balandžio 18 d. (Antroji Velykų diena) imtinai mokėjimų pervedimai bus atliekami tik tarp Lietuvos centrinės kredito unijos grupei priklausančių...

Švenčiame 4 Gimtadienį!

Šiandien šventė ne tik mums, bet ir mūsų nariams bei klientams. Ketveri metai praėjo labai greitai. O kiek visko įvyko!… Augome kaip komanda, tobulinome jau teikiamas paslaugas ir kūrėme naujas, rėmėme visuomenines iniciatyvas, bet svarbiausia – didinome paskolų portfelį, siekdami užtikrinti unijos stabilumą ir konkurencingą kainodarą. Džiaugiamės ir didžiuojamės klientų pasitikėjimu ir sveikiname savo narius!...

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.