Apie Imonės PaslaugasNaujienos2021-05-31Jeigu Galvojate Apie Investavimą – Pirmiausiai Pradėkite Ir Taupyti

Lietuvos gyventojai kredito įstaigose turi sukaupę 18 mlrd. eurų indėlių – tai net 3 mlrd. eurų daugiau nei pernai.
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Investavimas-ir-Taupymas-1280x909.png

Taupymas – vienas pirmųjų ir dažniausių praktinių žingsnių, siekiant išmintingai tvarkytis savo finansus, o sekantis žingsnis – investavimas, kuris gali suteikti didesnį pelną, tačiau yra labiau rizikingas pinigų auginimo būdas.

Lietuvos Bankų Asociacija (LBA) paskelbė, jog lyginant su pernai metais, šiemet net 12 proc. išaugo asmenų, kurie aktyviai naudojasi vertybinių popierių sąskaitomis šalies kredito įstaigose, o investuotų lėšų apyvarta ūgtelėjo maždaug dvigubai. Dėl šių priežasčių daroma prielaida, kad žmonės vis dažniau ne tik taupo bet ir investuoja.

Jeigu jus domina investavimas, bet dar visai neturite patirties, LBA pataria pradėti nuo šių paprastų, būtinų žingsnių:

  • įsivertinkite savo finansinę padėti. Patartina turėti sukaupus bent 3–6 mėnesių būtinųjų išlaidų dydžio finansinį rezervą, kuris leistų išvengti nepatogumų staiga netekus darbo ar susirgus.
  • Rekomenduojama nuosekliai skirti dalį pinigų ilgalaikiams taupymo tikslams. Jeigu, sėkmingai laikantis susikurto finansų režimo, lieka laisvų lėšų, šias galima būtų investuoti.
  • Pasikonsultuokite su profesionalais!

Kredito Unija pataria finansinį rezervą kaupti kaip taupomąjį indėlį – pinigus galėsite įnešinėti bet kokia norima suma per visą taupymo laikotarpį, o nusiimti, neprarandant palūkanų, taip pat pagal poreikį, ne tik termino pabaigoje.

Daugiau informacijos apie Taupomuosius indėlius

Daugiau informacijos apie investavimą

 

Share

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.