Naujienos2022-10-25

Kredito Unija „Neris“ – Top Įmonė 2022!

„Rezultatai niekada nemeluoja!“ Rekvizitai.lt, mus vertina kaip patikimą partnerį. Lietuvoje tokius aukštus kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100.

Nors Kredito unija Nerisveikia tik penkerius metus, jau esame gavę nemažai įvertinimų, o šiemet gavome ir ypatingą Rekvizitai.lt  įvertinimą Top Įmonė 2022 .

Rekvizitai.lt apie šį vertinimą rašo taip:

“TOP įmonės 2022 –  tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė 2022″ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių.”

Didžiuojamės tokiu savo veiklos įvertinimu ir labai džiaugiamės, kad vis daugiau klientų pasitiki mūsų siūlomų paslaugų kokybe, įvertina darbuotojų kvalifikaciją ir atsakingumą bei rekomenduoja mus savo draugams ir pažįstamiems.

Nuo pat mūsų veiklos pradžios siekiame savo užsibrėžtų tikslų – užauginti uniją, rodant pagarbą mūsų klientams, verslo aplinkai, įstatymams bei moralės principams. Atsakingai saugome savo gerą finansinę reputaciją.

Jei dar nesate mūsų klientai ir/arba nariai ir ieškote patikimo finansinio partnerio – kviečiame susipažinti su mumis ir mūsų teikiamomis paslaugomis. Bendradarbiaukime, kurdami abipusę ilgalaikę vertę.

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.