Naujienos2022-11-03

Mūsų Darbas Vėl Įvertintas

Tai jau tampa gražia tradicija - kiekvienais metais gauname puikų įvertinimą iš Lietuvos Centrinės Kredito Unijos. Klientai mumis pasitiki.

Kaip ir kasmet, minint tarptautinę kredito unijų dieną, Lietuvos Centrinė Kredito Unija sukviečia visus savo narius į minėjimą, kurio metu aptariami ir įvertinami praėjusių metų pasiekimai.

Kredito unija „Neris“ apdovanojimus už pasiektus tikslus renka jau nuo 2019 metų, kasmet įgyvendindama vis po naują užsibrėžtą tikslą. Šiemet buvome įvertinti už paskolų portfelio augimą, reikšmingą neužtikrintos kreditų dalies sumažinimą bei tvarių papildomų pajamų auginimą.

Mes ne tik didžiuojamės šiais įvertinimais, bet dar labiau jaučiamės įsipareigoję prieš klientus ir unijos narius toliau atsakingai ir kryptingai dirbti, siekiant užsibrėžto tikslo užauginti uniją.

Mūsų sėkmė – tai visų mūsų narių sėkmė, sveikiname!

 

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.