Narystė

Tapkite unijos nariu ir naudokitės visais kooperatinės bankininkystės privalumais!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kas yra narystė Kredito Unijoje?

Kredito unija yra finansinė įstaiga, vykdanti finansinę veiklą, panašiai kaip ir įprastinis bankas – išduoda paskolas, priima indėlius ir teikia kasdienės bankininkystės paslaugas.

Esminis kredito unijos skirtumas – tai yra kooperatinė bendrovė, t. y. paslaugas teikia tik savo nariams. Beto, visi unijos nariai turi balsą ir dalyvauja unijos valdyme. Nariu tampama, įsigijant minimalų 30 Eur vertės pagrindinį pajų. Tik įsigijus šį pajų, narys gali naudotis unijos taupymo, skolinimo bei kasdieninėmis finansinėmis paslaugomis. Tapusiam kredito unijos nariu, nemokamai suteikiama internetinė bankininkystė (i-unija) bei atsiskaitomoji sąskaita.

Kas gali tapti unijos nariu?

Kredito unijos Neris nariais gali tapti asmenys, gyvenantys, dirbantys ar besimokantys Vilniaus miesto savivaldybės ir su ja besiribojančių Vilniaus bei Trakų rajonų savivaldybių teritorijose.

Dabar nariu* galite tapti nuotoliniu būdu – tai paprasta, saugu ir patogu!

*Narys, pateikęs nustatytos formos prašymą, laisvu apsisprendimu gali išstoti iš kredito unijos, o nario pajus, pateikus prašymą nutraukti narystę, grąžinamas pasibaigus finansiniams metams.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

PATEIKITE DOKUMENTUS

Užpildykite, Kvalifikuotu Elektroniniu Parašu Pasirašykite Dokumentų Formas Bei Atsiųskite Mums

PATVIRTINKITE TAPATYBĘ

Peržiūrėję Jūsų Prašymą, Atsiųsime Nuorodą Tapatybei Patvirtinti Nuotoliniu Būdu

SUMOKĖKITE PAGRINDINĮ PAJŲ

Į Kredito Unijos "Neris" Sąskaitą Nr. LT395010000014001490 Perveskite 30 EUR Pagrindinio Pajaus Formavimui

AKTYVUOKITE PASKYRĄ

Pasirašykite Pagrindinio Pajaus, Elektroninių Paslaugų ir
Atsiskaitomosios sąskaitos sutartis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.