Seifo Nuoma Trakuose – Aukščiausi Saugumo Standartai

Seifo nuoma patikimai pinigų ir kitų vertybių apsaugai. Garantuojame konfidencialumą, privatumą ir konkurencingą seifų nuomos kainą
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Seifas Jums

Nors mes vis dar įpratę vertingus daiktus laikyti namuose, vis dėlto daug saugiau yra naudotis seifu. Daiktai, kuriuos rekomenduotina laikyti seife: taurieji metalai, vertybiniai popieriai, nuosavybės ir kiti svarbūs dokumentai, juvelyriniai dirbiniai, gryni pinigai, atsarginiai raktai, meno kūriniai. Patogu, saugu, garantuota.

Patikima Apsauga 24/7

Privatumas Seifo Naudojimas

100% Konfidencialumas

Konkurencinga Kaina

Išsinuomoti Seifą Paprasta

01Atvykite Pas Mus

Turėkite su savimi asmens tapatybės dokumentą. Juridiniai asmenys pateikia įmonės registravimo pažymėjimą, juridinio asmens vadovo paskyrimo dokumentą arba įgaliojimą bei asmens, sudarančio nuomos sutartį, pasą.

02Išsirinkite Seifą

Pasirinkite norimo dyžio seifą bei laikotarpį, kuriam nuomosite seifą. Atkreipkite dėmesį, kad individualų seifą reikės atlaisvinti paskutinę nuomos laikotarpio dieną. Taip pat nepamirškite laiku apmokėti paslaugos, kad išvengtumėte papildomų išlaidų.

03Pasirašykite Sutartį

Pasirašydami individualaus seifo naudojimo sutartį, įsipareigojate laikytis nustatytų seifo naudojimo taisyklių, laiku atsiskaityti už nuomos paslaugą bei nelaikyti seife draudžiamų daiktų. Seifu galite pradėti naudotis tą pačią dieną.

04Gaukite Seifo Raktą

Visi Individualaus seifo lankymai fiksuojami Kredito unijos nustatyta tvarka. Įeidami į Individualaus seifo saugyklą, pateikite savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jūsų buvimo Saugykloje laikas yra ribotas ir sudaro 20 minučių.

SEIFAS S
Aukštis: 20 cm Plotis: 20 cm Gylis: 50 cm Plotas: 20 dm3
 • 1 mėn: 35 €
 • 6 mėn: 140 € (4 mėn. + 2 mėn. dovanų)
 • 12 mėn: 210 € (6 mėn. + 6 mėn. dovanų)
SEIFAS M
Aukštis: 20 cm Plotis: 30 cm Gylis: 50 cm Plotas: 30 dm3
 • 1 mėn: 40 €
 • 6 mėn: 160 € (4 mėn. + 2 mėn. dovanų)
 • 12 mėn: 240 € (6 mėn. + 6 mėn. dovanų)
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/seife-draudziama-laikyti.png

Seifuose Draudžiama Laikyti

Seife draudžiama laikyti pavojingus daiktus – ginklus, šaudmenis, radioaktyviąsias, chemines, lengvai užsiliepsnojančias, nuodingas, narkotines ir kitas medžiagas, už kurių laikymą LR norminiai aktai numato atsakomybę. Seife negalima laikyti daiktų, dėl kurių gali atsirasti rudžių, pelėsių, kurios gali išsilieti arba dėl kurių gali prasidėti cheminė reakcija, kurios metu gali būti sugadinti Kliento seife, kitų Klientų seifuose arba Saugykloje laikomi Kliento, Kredito unijos arba kitų asmenų daiktai

D.U.K. - Seifo Naudojimas

Viskas ką turite žinoti apie nekilnojamo turto kreditus!
Viskas ką turite žinoti apie nekilnojamo turto kreditus!
Siūlome susipažinti su išsamia bendro pobūdžio informacija dėl kreditų susijusių su nekilnojamuoju turtu. Tikslai, kuriems gali būti naudojamas kreditas Kreditas susijęs su nekilnojamo turto įkeitimu (toliau kreditas susijęs su NT) suteikiamas fiziniam asmeniui, ketinančiam pirkti, statyti ar rekonstruoti nekilnojamą turtą, kuris skirtas šeimos poreikių tenkinimui arba kai įsipareigojimų įvykdymui užtikrinti įkeičiamas nekilnojamas turtas, kaip tai...
01
Ką leidžiama laikyti?

Žmonės pas mus laiko: vertybinius popierius; nuosavybės ir kitus dokumentus; juvelyrinius dirbinius; draudimo polisus; retus pašto ženklus arba monetas; meno kūrinius; atsarginius buto arba automobilio raktus; kitus jums svarbius daiktus ar dokumentus.

02
Kaip išsinuomoti seifą?

Pradžioje klientas atvyksta į uniją su asmens tapatybės dokumentu; pasirašo sutartį, sumoka nuomos mokestį; išduodamas individualaus seifo raktas ir galima pradėti naudotis paslaugomis.

03
Kaip naudotis seifu?

Individualus seifas prieinamas tik Kredito unijos Saugyklos darbo laiku, kuris yra nustatomas administracijos vadovo įsakymu, užsakius paslaugą ne vėliau kaip likus 30 minučių iki darbo laiko pabaigos ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Klientas privalo turėti savo Raktą nuo Individualaus seifo.

04
Kada galiu lankyti seifą?

Visi Individualaus seifo lankymai fiksuojami Kredito unijos nustatyta tvarka. Įeidamas į Individualaus seifo saugyklą, Klientas pateikia Kredito unijos darbuotojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Kliento buvimo Saugykloje laikas yra ribotas ir sudaro 20 minučių. Buvimo Saugykloje laikas ribojamas atsargumo sumetimais.

Klientas pasirūpina, kad, jam kiekvieną kartą pasinaudojus Individualiu seifu, jis būtų užrakintas.

05
Kaip uždaromo seifo nuomos sutartis?

Paskutinę nuomos laikotarpio dieną Klientas atlaisvina Individualų seifą ir perduoda Individualaus seifo Raktą Kredito unijos atsakingam darbuotojui. Rakto perdavimas fiksuojamas Kredito unijos nustatyta tvarka.

06
Kokie kiti papildomi seifo įkainiai?
 • Rakto pametimas 150 EUR
  Užrakto sugadinimas 150 EUR
  Delspinigiai už uždelstą kalnedorinę dieną 1,50 EUR

MES GALIME JUMS PADĖTIAtvykite pas Mus

8-5-279-7167

PAGRINDINĖ BUVEINĖVILNIUS

Jogailos g. 4, LT-01116
El. paštas: [email protected]
Įmonės kodas: 304772963
Telefonas: +370 5 279 7167

PLANUOJANTIEMS VIZITĄDarbo Valandos:

Pirmadienis - Penktadienis
9 iki 17 Val.

Socialiniai Tinklai

SUSISIEKITE SU MUMISUžpildykite šią Formą

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Dėmesio!

  Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.