Aktualijos2021-11-11Lietuvoje plečiamas bankomatų tinklas – tai patogu ir unijos klientams

Aktualu turintiems sąskaitas unijoje - Lietuvoje bus plečiamas bankomantų tinklas.
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito-Unija-Neris-Bankomatas-Medus-1920x1280-1-1280x853.jpg

Lietuvos Centrinė Kredito Unija (LCKU), kuriai priklauso ir Kredito Unija “Neris” praneša, kad Lietuvos bankų asociacija (LBA) šių metų birželio mėn. pasirašė Tarpusavio supratimo memorandumą, pagal kurį planuojama padvigubinti padvigubinti vietovių, t. y. miestų ir miestelių, kuriuose galima išsigryninti pinigų, skaičių. Šiuo metu vyksta derybos su potencialiais naujosios infrastruktūros tiekėjais. Kaip numatyta memorandume, papildomi bankomatai iki 2022  liepos mėn atsiras 100 šalies vietovių, kuriose bankomatų šiuo metu nėra. Naujieji bankomatai papildys šiuo metu veikiantį tinklą ir užtikrins patogesnį ir greitesnį paslaugų prieinamumą plačiam gyventojų ratui.

Neretai pastebime, kad mūsų klientai, kurie kreipiasi dėl paskokos ar pasideda indėli, dvejoja ar bus patogu naudotis kredito unijos mokėjimo kortele, o galimybė įvairiose vietose išsigryninti piningus nurodoma kaip itin svarbus faktorius, lemiantis pasirinkimą.

Tikimės, kad ši informacija padės lengviau priimti sau priimtiniausią sprendimą.

Daugiau informacijos apie kredito unijos “Neris” mokėjimo planus bei atsiskaitymo korteles. 

Share

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.