Naujienos2021-11-10Šiandien – Tarptautinė buhalterių ir auditorių diena!

Lapkričio 10-oji - tarpautinė buhaltrių ir auditorių diena. Sveikiname kolegas su profesine švente, linkėdami neblėstančio įkvėpimo.
https://neriesunija.lt/wp-content/uploads/Kredito_Unija_Neris_su_buhalteriu_ir_auditoriu_diena_2021-1280x908.png

Sveikiname savo kolegas, o tuo pačiu ir visus buhalterius bei auditorius su profesine švente! Jūsų kruopštus ir atsakingas darbas padeda užtikrinti tvarų, sklandų ir sėkmingą mūsų įmonės gyvavimą.

Kodėl ši diena minima būtent šiandien? Pasirodo, kad šios profesijos atsiradimo istorija sieka net XVa, kai 1494 m. lapkričio 10 d. buvo išleistas apskaitos tėvu vadinamo pranciškonų vienuolio, profesionalaus italų matematiko ir pedagogo Luko Pačiolio įžymusis traktatas „Apie sąskaitas ir įrašus“. Jis padėjo pagrindus buhalterinės apskaitos mokslui ir išdėstė dvejybinės apskaitos metodus bei apskaitos tikslus: siekiant gauti informaciją apie verslo būklę, turi būti registruojami visi jos ūkiniai faktai ir apskaičiuojamas finansinis rezultatas.

Share

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.