Dėl Atsiskaitymų per Šventinį Laikotarpį 

Neatidėliokite reguliariųjų mokėjimų paskutinėms metų dienoms ir juos, esant galimybei, atlikite iš anksto.

Metų pabaigoje prie įprastų kasdienių atsiskaitymų už prekes bei paslaugas prisideda ir kalėdinių dovanų pirkimas, atlyginimų išmokėjimas, lėšų pervedimai į pensijų ar gyvybės draudimo fondus bei kitos operacijos, susijusios su kalendorinių bei finansinių metų pabaiga. LKU grupės nariams ir klientams vis aktyviau naudojantis elektronine bankininkyste „i-Unija“ ar mobiliąja programėle ir dažniau renkantis nuotolines paslaugas, kviečiame narius ir klientus atlikti kredito pervedimus iš anksto.

Informuojame, kad š. m. gruodžio 23–26 d.gruodžio 30–31 d. ir 2024 m. sausio 1 d. kredito pervedimai bus atliekami tik tarp LKU grupei priklausančių kredito unijų narių ir klientų sąskaitų. Nariui ar klientui pateikus mokėjimo nurodymą lėšų gavėjui š. m. gruodžio 23-26 d., kuris nėra LKU grupės narys ar klientas, mokėjimas bus įvykdytas ir lėšos pasieks gavėją š. m. gruodžio 27 d. apie 12.00 val., o pateikus mokėjimo nurodymą š. m. gruodžio 30–31 d. ar 2024 m. sausio 1 d. lėšos pasieks gavėją 2024 m. sausio 2 d. apie 12.00 val.

Atsiskaityti mokėjimo kortelėmis prekybos ir paslaugų teikimo vietose, išsigryninti lėšų tinklo „Medus“ ar kituose bankomatuose bei naudotis el. bankininkyste „i-Unija“ ir LKU mobiliąja programėle šventiniu laikotarpiu bus galima kaip įprastai.

Linkime gražių, šiltų ir jaukių švenčių!

 

Pagarbiai

Jūsų kredito unija

 

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.