Aktualijos2023-12-22

Sveikiname su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais!

Švęsdami naujųjų metų atėjimą, dalinamės praėjusiųjų apžvalga.

Mieli kolegos, klientai, partneriai ir Kredito unijos „Neris“ nariai,

Prabėgo dar vieni įdomūs, darbingi, veržlūs ir puikiais rezultatais pradžiuginę metai. Norisi juos apžvelgti ir pasiimti tai, kas geriausia į kitus metus, idant sėkmingai galėtume tęsti pradėtus darbus.

Kredito unija „Neris“ įvykdė savo numatytus augimo planus ir mūsų portfelis dabar jau siekia 16 mln. bei turime 1149 tikruosius ir asocijuotuosius narius. Augo ir unijos kolektyvas, o taip pat įsirengėme papildomas patalpas. Labai džiugu, kad mūsų veiklą ne tik inspektavo, bet ir teigiamai įvertino Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) -šiais metais LCKU grupės renginyje mes nuskynėme laurus ir susirinkome daugiausiai iš visų unijų, net 6 apdovanojimus už pasiektus iššūkius! Tikiuosi, kad ir 2024-aisiais pasieksime numatytus tikslus. Tęsdami gerąją praktiką, kaip ir penai, taip ir šiais metais gavome ir Rekvizitai.lt tvarų augimą liudijančios Top įmonės ženklą. Lietuvoje tokius aukštus kriterijus atitinka tik 6 įmonės iš 100. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mumis pasitiki ir mus renkasi vis daugiau gyventojų ir įmonių.
Šiais metais taip pat atlikome pirmąjį mūsų veiklos tvarumo vertinimą, apimantį aplinkosaugos, valdysenos ir socialinės atsakomybės sritis. Kalbant apie pastarąją, norisi pasidžiaugti, kad 2023-aisiais rėmėme net 5 socialinius projektus. Tradiciškai prisidėjome prie Asociacijos Baltic Turkish Culture Academy iniciatyvos „Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu“ rėmimo. Kitos dvi socialinės iniciatyvos, kuriose dalyvavome, buvo skirtos pagalbai nuo Ukrainos karo nukentėjusiesiems – tai balandžio mėnesį vykęs koncertas, kurį organizavo Stiprūs kartu, bei rugsėjį organizuotas Česlav Okynčic golfo klubo turnyras. Labai nudžiugino mūsų sportininkės, tinklinio duetas – Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė, laimėjusios net kelias reikšmingas pergales Lietuvoje ir užsienyje. Daugelį šių iniciatyvų planuojame remti ir ateinančiais metais.
Trakuose veikianti mūsų nuotolinė kasa jau skaičiuoja 4 metus. Sprendimas atidaryti savo padalinį šiame mieste buvo tikrai savalaikis ir pasiteisinęs, ypač vertinant tai, kad didieji bankai perkelia savo paslaugas į sostinę. Unija lieka arčiau vietinės bendruomenės, tiek verslo, tiek ir gyventojų – turime daug nuolatinių klientų, taip pat aktyviai kviečiame į mūsų kooperatyvą jungtis ir naujus narius.
Visiems noriu padėkoti už pasitikėjimą ir rekomendacijas, pažadame, kad mūsų darbo ir teikiamų paslaugų kokybė ir toliau išliks aukšta ir išskirtinė.
Linkiu Jums ir Jūsų šeimoms šv. Kalėdų, pilnų meilės, juoko ir tikrosios šios nuostabios šventės prasmės. Tegul bendrystės ir dovanojimo dvasia tęsiasi ir po švenčių, rodydama mums gerumo ir dosnumo kelią į Naujuosius metus.

Nuoširdžiai Jūsų,

Kredito unijos „Neris“ Administracijos vadovė Kristina Pilipiuk

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.