fbpx
 
Aktualijos2022-10-19

Atnaujinkite Šildymo Sistemą su Parama ir Finansavimu

Iškilus energijos kainoms, pigus ir efektyvus šiltymas tapo dar aktualesnis. Atnaujinkite šilumos sistemą, pasinaudodami APVA parama bei papildomu finansavimu.

Primename, kad Aplinkos projektų valdymo agentūra APVA teikia paramą, skirtą keičiantiems taršius ir neefektyvius šildymo katilus į modernius įrenginius, naudojančius atsinaujinančius energijos išteklius, tokius kaip biokuro katilai ar šilumos siurbliai: oras-oras, oras-vanduo, žemė-vanduo, vanduo-vanduo. Parama skirta tik fiziniams asmenims – tiek individualių gyvenamųjų namų savininkams, tiek gyvenantiems daugiabučiuose.

Atnaujinta apšildymo sistema atitinka šiuolaikinio namų ūkio poreikius gyventi pigiai, patogiai ir ekologiškai – pakeitus seną iškastinio kuro katilą šilumos siurbliu nereiks nuolat pirkti kuro, sandėliuoti, prižiūrėti katilinės ir tt. Be to, neliks rizikos, kad apsinuodysite smalkėmis ar dujomis. Įrenginius dažniausiai yra paprasta prijungti prie jau esamos šildymo sistemos.

Fiziniams asmenims finansuojama 50 % apskaičiuotų tinkamų finansuoti išlaidų sumos. Kadangi ši investicija nėra pigi, likusią dalį galite apmokėti pasinaudoję mūsų  VARTOJIMO PASKOLAdabar itin palankiomis sąlygomis!

Paraiškos priimamos iki: 2022-11-03 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PARAMĄ

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.