Naujienos2024-02-01

Kredito unija Neris švenčia 6-ąjį gimtadienį

2018m. vasario 1d. Lietuvos Bankas mums išdavė kredito unijos licenciją, tad šiandien švenčiame ir džiaugiamės savo pasiekimais!

Įsivaizduokite pasaulį, kur Jūsų finansai yra ne tik saugiai prižiūrimi, bet ir auga kartu su Jumis – tai mūsų, Kredito unijos „Neris“, pažadas Jums. Šešeri metai mūsų kelionėje yra ne vien skaičius – tai šimtai pasakojimų apie asmeninį augimą, finansinę drąsą ir bendruomenės stiprybę. Kiekvienas naujas narys mūsų šeimoje yra dar vienas žingsnis link to, kad finansai taptų ne šalta statistika, o jūsų asmeninės sėkmės dalis. Skaitmeninimo era atnešė patogumus, kad būtų lengviau pasiekti savo tikslus ir svajones, tačiau mūsų klientai ypač vertina asmeninį dėmesį, kuris išlieka mūsų veiklos šerdis.

Šiandien, švenčiant mūsų bendrą šeštąjį gimtadienį, leiskite pasidalinti padėka Jums už tai, kad esate mūsų kelionės dalis, už pasitikėjimą ir vertinimą. Jūsų pasitikėjimas mums – tai didžiausias įkvėpimas būti dar geresniais, o Jūsų finansinė gerovė – mūsų bendras tikslas. Kurkime ryškesnę ir saugesnę finansinę ateitį kartu!

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.