Naujienos2023-02-01

Mums Jau 5!

2018 vasario 1d. Lietuvos Bankas mums išdavė kredito unijos licenciją, tad šiandien švenčiame pirmąjį jubiliejų, džiaugdamiesi klientų pasitikėjimu ir įvertinimu!

Kredito unija „Neris“ – vis dar jauniausia Lietuvoj veikianti kredito unija, tačiau kiekvienais metais matome stabiliai augantį narių skaičių bei didėjantį mūsų aktyvų portfelį. Tai reiškia, kad tiek įmonės žinomumas, tiek pasitikėjimas taip pat auga. Iš tikrųjų džiugu, kad ne tik gyventojai, bet ir smulkus ar vidutinis verslas vis dažniau atranda ir vertina kredito unijos teikiamų paslaugų kokybę.

Kredito unija – kooperatiniais pagrindais veikianti finansavimo įstaiga. Lietuvos Bankas formuluoja kredito unijos veiklos principus taip: “kredito unijos pagrindinis veiklos tikslas – tenkinant savo narių ūkinius ir socialinius poreikius teikti savo nariams indėlių ir kitų grąžintinų lėšų priėmimo, skolinimo ir kitas finansines paslaugas.” Šis įmonės veiklos modelis turi savų pliusų, kurių vienas didžiausių – artumas unijos klientui. Nors per pastaruosius metus daug teikiamų paslaugų buvo skaitmenizuota – atsirado mobili programėlė, galimybė tapti nariu ir įsigyti paslaugas per nuotolį, vis dėlto tai negali pakeisti jau unijos skiriamuoju ženklu tapusio individualaus dėmesio ir gyvo kontakto. Pastebime, kad tai ypač vertina ilgalaikiai klientai.

Nuo unijos gyvavimo pradžios užsibrėžėme tikslą savo nariams ir klientams teikti ne tik finansavimo paslaugas, bet ir skatinti finansinį raštingumą. Mokome klientus taupyti, kritiškai vertinti savo asmeninius ar įmonės pajėgumus bei atsakingai tvarkyti savo finansus, iš anksto planuojant ir įvertinant galimus pokyčius.

Švęsdami pirmąjį jubiliejų, žinome, kad mūsų entuziazmas tikrai neblės, tikime, kad pasitikėjimas mumis ir toliau augs, o pajėgumus stiprinsime kviesdami prie mūsų komandos jungtus daugiau patikimų, atsakingų ekspertų, kad galėtume užtvirtinti ir kelti mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.