Naujienos2023-09-09

Prisidedame prie Kilnaus Paramos Projekto Ukrainoje

Kai gavome kvietimą tapti vienu iš pagrindinių labdaringo golfo turnyro rėmėju, nei akimirką neabejojome, nes tai - dar viena galimybė padėti kenčiantiems Ukrainoje.

Prėjusį šeštadienį, rugsėjo 9d. kaip rėmėjas dalyvavome labdaringame golfo turnyre, kuris organizuojamas jau 7 kartą. Šio turnyro organizatorius ir sumanytojas, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo akto signataras, Lietuvos golfo federacijos prezidentas, ambasadorius Česlav Okinčic.

Renginio metu vyko aukcionas, kuriame buvo galima įsigyti didelę emocinę vertę turinčių dirbinių ir meno kūrinių – pavyzdžiui dvylikametės Ukrainos karo našlaitės paveikslą, nuotraukų albumą ar senuko siuvinėtą Taraso Ševčenkos eilėraštį ir tt.  Džiugu, kad šių metų turnyre buvo surinkta rekordinė suma – virš 55000 Eur. Visos šios lėšos bus skirtos centrinės Iziumo miesto, esančio Charkivo srityje, ligoninės atstatymui. Projektą globoja Ukrainos Prezidento žmona Olena Zelenska.

Kartu iki pergalės!

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.