Individualių Seifų Nuoma Trakuose

Pinigus, vertingus daikus, papuošalus ir dokumentus geriausiai laikyti seife. Dabar itin patraukliomis sąlygomis ir už gerą kainą.

Trakų miesto ir rajono gyventojams jau gerai pažįstama Kredito unija „Neris”, LKU grupės narė, plečia savo siūlomų paslaugų spektrą. Nuo šiol čia bus galima išsinuomoti individualų seifą, kuris randasi unijos patalpose, Vytauto g. 55, Trakuose.

Kredito unijos „Neris“ administracijos vadovė Kristina Pavliukianec sako, kad nuo pat unijos veiklos pradžios buvo atidžiai analizuojami klientų poreikiai. „Džiaugiamės, galėdami suteikti vis daugiau tokių paslaugų, kurių gyventojams ir verslui reikia. Pavyzdžiui, mes ne tik suteikiame paskolas, padedame pasirinkti indėlį, išduodame mokėjimo korteles, bet ir padedame susimokėti komunalinius mokesčius. Pastaroji nemokama paslauga itin populiari tarp vyresnio amžiaus gyventojų. Tikimės, kad seifų nuomos paslauga bus populiari ir aktuali platesniam ratui klientų, kadangi norint išsinuomoti seifą nebūtina tapti unijos nariu. Nors, žinoma, visada kviečiame prisijungti ir naudotis visomis unijos siūlomomis paslaugomis – paskolomis, internetine bankininkyste, taupymu“.

Saugiai laikomas turtas

Daiktai, kuriuos rekomenduotina laikyti seife: vertybiniai popieriai, taurieji metalai, nuosavybės ir kiti svarbūs dokumentai, gryni pinigai, atsarginiai raktai, meno kūriniai, o taip pat ir juvelyriniai dirbiniai. Pravartu žinoti, kad seifą gali nuomotis ne tik gyventojai, bet ir įmonės. Kredito unijos „Neris“ nuomojami seifai yra įrengti seifų saugykloje, buvusiose Luminor banko patalpose. Atkreiptinas dėmesys, jog naudojantis seifo turiniu, garantuojamas konfidencialumas bei privatumas.

Išsinuomoti seifą ir juo naudotis – paprasta

Kredito unijos „Neris“ Trakų skyriuje dirbanti paskolų vadybininkė Jūratė Skrebutėnienė noriai supažindina su seifo nuomos tvarka – „išsinuomoti seifą iš tiesų labai paprasta. Jums tereikia atvykti į uniją su asmens tapatybės dokumentu, pasirašyti sutartį, sumokėti nuomos mokestį ir Jums bus išduotas seifo raktas, kuriuo pasinaudoję iš karto galėsite kartu su darbuotoju patekti į saugyklos patalpą. Šiuo metu taikome itin patrauklius nuomos įkainius. Jeigu išsinuomosite seifą pusei metų, mokėsite tik už 4 mėnesius, o jei visiems metams – gausite net 6 mėn. nuomą dovanų! Jeigu individualų seifą nuomoja juridinis asmuo yra  rekomenduojama pasitikslinti būtinus pateikti dokumentus. Tai galima padaryti paskambinus ar atvykus į uniją, taip pat pateikus paklausimą el. paštu ar, jeigu asmuo jau yra unijos narys, interneto banko žinute.

Individualus seifas prieinamas tik Kredito unijos „Neris“ darbo laiku, kuris yra nustatomas administracijos vadovo įsakymu, užsakius paslaugą ne vėliau kaip likus 30 minučių iki darbo laiko pabaigos ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Kredito unijos „Neris“ darbo laikas:  Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 9.00 iki 17.00 val., pietų pertrauka nuo 12:00 – 12:45 val. Dėl saugumo kliento buvimo saugykloje laikas yra ribotas ir sudaro 20 minučių.

Klientas pasirūpina, kad kiekvieną kartą pasinaudojus Individualiu seifu, jis būtų užrakintas. Paskutinę nuomos laikotarpio dieną Klientas atlaisvina Individualų seifą ir perduoda Individualaus seifo Raktą Kredito unijos atsakingam darbuotojui.

Ko negalima laikyti seife

Tikriausiai daugeliui bus savaime suprantama, bet vis dėlto reikia atkreipti dėmesį, kad individualiame seife draudžiama laikyti pavojingus daiktus – ginklus, šaudmenis, chemines, radioaktyviąsias, lengvai užsiliepsnojančias, nuodingas, narkotines ir kitas medžiagas, už kurių laikymą Lietuvos Respublikos norminiai aktai numato atsakomybę. Individualiame seife negalima laikyti daiktų, dėl kurių gali atsirasti rūdžių, pelėsių, kurios gali išsilieti arba dėl kurių gali prasidėti cheminė reakcija, kurios metu gali būti sugadinti Kliento Individualiame seife, kituose Individualiuose seifuose arba Saugykloje laikomi Kliento, Kredito unijos arba kitų asmenų daiktai.

Kredito unija „Neris“ rūpinasi Jūsų turto saugumu!

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.