Pakėlėme Indėlių Palūkanas

Neramiais laikais svarbu sukaupti finansinį rezervą, todėl kviečiame mūsų unijos narius ir norinčius tapti unijos klientais pasidėti terminuotąjį arba taupomajį indėlį.

Pavasaris – palankiausias metas sodinti, o liaudies išmintis byloja, kad pjausi tai, ką pasėjai. Taigi, metas finansiniam sodininkavimui!

Atsižvelgdami į sudėtingas aplinkybes, siūlome klientams nebeatidėliojant pasirūpinti savo finansinio rezervo kūrimu. Dabar sudarėme tam itin palankias salygas – pakėlėme palūkanų normą tiek už taupomuosius, tiek ir už terminuotuosius indėlius.

Trumpai primename, kuo skiriasi taupomasis nuo terminuotojo indėlio.

Terminuotasis indėlis yra taupymo priemonė, skirta turintiems laisvų pinigų ir neplanuojantiems jų panaudoti artimiausiu metu. Sudarę pageidaujamos trukmės terminuotojo indėlio sutartį, už pinigų sumą, laikomą šio indėlio sąskaitoje, gausite nustatyto dydžio palūkanas, kurios gali būti išmokamos kas mėnesį arba kartu su indėliu sutarties pabaigos dieną. Minimali indėlio suma – 200 EUR.

Tuo tarpu taupomojo indėlio privalumas yra tai, kad pinigus galite įnešti reguliariai ir įvairiais kiekiais per visą sutarties galiojimo laikotarpį, taip pat galite dalį nusiimti, neprarasdami palūkanų. Tiesa, šio indėlio palūkanos šiek tiek žemesnės, bet pinigus galite naudoti pagal poreikį.

Norėdami pasidėti taupomąjį indėlį, turi tapti Kredito unijos “Neris” nariu. Daugiau informacijos ČIA arba susisiekite su mūsų specialistas ir padėsime pasirinkti optimaliausią variantą.

 

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.