Naujienos2023-05-22

Kredito Unija „Neris“ – Draugiška Kultūrai

Tęsiame gražios iniciatyvos rėmimą - jau trečius metus iš eilės prisidedame prie Poezijos Pavasario renginio, skirto užsieniečiams.

Šiuo metu Vilniuje vykstantis Poezijos Pavasaris žinomas ne tik lietuviškai auditorijai, bet ir čia gyvenantiems užsieniečiams. Balturka kultūros akademija nuo 2015 metų  organizuoja tradicija tapusį poezijos vakarą “Po lietuvių kalbos ir kultūros  skėčiu”. Šio renginio, vykusio gegužės 22d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, metu užsieniečiai, gyvenantys Lietuvoje, bei svečiai iš įvairių pasaulio kampelių deklamavo lietuvių poezijos kūrinius bei atliko lietuvių liaudies dainas. Renginio tikslas – skatinti lietuvių kalbos mokymąsi, užsienio bendruomenių integraciją Lietuvoje ir skirtingų kultūrų bendrystę.

Pritariame šiai gražiai inciatyvai, kadangi ir mūsų unijos narių gretose turime užsieniečių; mums svarbu, kad lietuvių kalba ir kultūra jiems taptų artima ir priimtina.

 

Dalintis

Dėmesio!

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.